Mūsų salė

Kovos menų centras buvo įkurtas 2010 m. Tais pačiais metais tapome Lenkijos Jiu Jitsu akademijos (PAJJ) nariu, o 2011 m. įstojome į Jukoshin-Ryu International ir World Elite Black Belts Society (WEBBS) organizacijas. Tai yra vienos didžiausių Jiu Jitsu krypties organizacijų pasaulyje. Kovos menų centras vienija tradicinio Jiu Jitsu sportininkus ir entuziastus ir yra didžiausias japoniško Jiu-Jitsu klubas Lietuvoje.

Didžioji dalis centro narių yra vaikai ir paaugliai,tačiau vis daugiau suaugusių žmonių atranda šį kovos meną. Šiuo metu centro narių amžius yra nuo 4 iki 59 m., tad galima drąsiai teigti, jog Jiu-Jitsu gali užsiiminėti visi - nuo darželinukų iki brandaus amžiaus žmonių. Centre yra propaguojamos dvi Jiu-Jitsu kryptys: sportinis ir savigynos Jiu-Jitsu., todėl kiekvienas gali pasirinkti savo poreikius labiausiai atitinkančią treniruočių kryptį. Per savo egzistavimo laikotarpį Kovos menų centras išugdė nemažai sportininkų, kurie sėkmingai ir rezultatyviai dalyvauja aukšto lygio varžybose Lietuvoje ir užsienyje.

Pagrindinė mūsų veikla yra Jiu Jitsu treniruotės, varžybos, seminarai ir egzaminai. Taip pat organizuojame vasaros bei žiemos stovyklas jauniesiems sportininkams, bendrus narių susibūrimus, išvykas bei kitus renginius, skatinančius aktyvų laisvalaikį.

Centre dirba kvalifikuoti instruktoriai, kurie nuolatos tobulinasi ir kelia savo kvalifikaciją tarptautiniuose seminaruose ir kongresuose, yra baigę sporto trenerių kursus Lietuvos edukologijos universitete.

Kovos menų centro treniruotės vyksta Vilniuje ir aplinkiniuose miestuose bei vietovėse.