Estijos Ju Jutsu čempionatasJJIF ESTIJA

2018 m. lapkričio 17 d. Taline vyko tarptautinis Ju-Jutsu čempionatas "Estonian Ju-Jutsu Championship", kuriame varžėsi apie 100 Ju-Jutsu kovotojų iš Estijos, Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.

Lietuvos komandą sudarė 19 Kovos menų klubo "Samurajaus Kelias" kovotojų (10-40 metų), kurie varžėsi pagal dvejas varžybų sistemas - WFJ (World Federation of Ju-Jutsu) ir JJIF (Ju-Jutsu International Federation). Pagal WFJ sistemos taisykles visose amžiaus grupėse leidžiamas pilnas kontaktas, šioje kategorijoje dalyvavo visi mūsų komandos atstovai. Estijos atstovai Lietuvos komandai sudarė gana stiprų pasipriešinimą, tačiau mūsų atstovai parodė gražias, techniškas kovas ir buvo įvertinti 11 aukso, 7 sidabro ir 1 bronzos medaliu.

Mūsų komandos merginos papildomai savo jėgas išbandė ir pagal JJIF sistemą, pagal kurios taisykles smūgių jėga yra ribojama, o taškai skiriami už greitus, taiklius smūgius ir metimus. Nepaisant to, kad JJIF sistemos taisyklės Lietuvos kovotojoms yra dar naujos, visgi jų pasirodymas šios kategorijos varžybose vertinamas pakankamai gerai. Mūsų komandos merginoms pagal JJIF sistemą pavyko iškovoti 1 aukso medalį ir 3 sidabro medalius. Nors Lietuvos atstovė V. Jarmolovič (14 m.) finale ir nusileido Estijos kovotojai V. Paist (14 m.), Estijos Ju-Jutsu federacijos prezidento I. Gribovski teigimu, mūsų atstovė parodė vieną gražiausių kovų merginų kategorijoje.

Iš viso mūsų komanda iškovojo 12 aukso, 10 sidabro ir 1 bronzos medalį.

JJIF ESTIJA
JJIF ESTIJA
JJIF ESTIJA
JJIF ESTIJA