Filipinu Kovos menai

Filipino Martial Arts - bendrinis pavadinimas, taikomas daugeliui kovos menų, kilusių iš Filipinų salyno. ESCRIMA, ARNIS, KALI yra skirtingi filipiniečių kovos stiliai, apibrėžiantys tą pačią įdėją – kovą ginklais. Dažniausiai sutinkamos kovos technikos – kova naudojant lazdą, kova naudojant dvi lazdas vienu metu, bei kova naudojant peilius.

FMA yra labai dinamiškas sportas, dauguma judesių ir jų kombinacijų atliekama judant su ginklu, tai puikiai aktyvuoja daugumą raumenų grupių ir teigiamai veikia bendrą savijautą.

FMA išskirtinumas – treniruotėse prioritetas teikiamas technikos valdant ginklus (lazdas ir peilius) tobulinimui. Treniruotes mūsų klube pradėsite mokydamiesi kovoti viena lazda, įgavus atitinkamas žinias ir įgūdžius pereisite prie dvirankių (kovos dvejomis lazdomis iš karto) kovos technikų. Pažengusieji mokiniai galės susipažinti ir su filipinietiškomis peilio kovos metodikomis.

Treniruočių metu mokoma pagrindinių kirčių lazda, jų taisyklingos trajektorijos, greičio, jėgos ir tikslumo, taip pat judėjimo pradmenų. Mokinių įgūdžiai reguliariai tikrinami sportininkų dvikovose. Dvikovose sportininkai naudoja patikimas kūno apsaugas ir kovoja naudodami tik saugias ginklų imitacijas.

Mokymo programa paremta De Campo, Pekiti Tirsia Kali ir kitais stiliais. Treniruočių programoje daugiaisiai taikoma Eskrima De Campo programa, sukurta Jose Caballero 1925 m ir ištobulinta Juego Todo (mirtino iššūkio) dvikovose.

Mes siūlome indvidualias Filipinietiškų kovos menų (FMA) treniruotes. Sėkmingai užbaigus bazinį kursą, galėsite prisijungti prie grupinių treniruočių ir toliau tobulėti augančioje bendraminčių kompanijoje.

Dėl individualių treniruočių kreipkitės tel.: +370 678 57971 arba el.paštu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.